Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797851

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kvaliteetse ja efektiivse tootmise planeerimine, korraldamine ja juhtimine;

  • Ressursside planeerimine: tööjõud, kuluefektiivsus, materjali varude optimeerimine jne.;

  • Tootmise igapäevane operatiivtasandi korraldamine ja jooksvate probleemide lahendamine;

  • Panustamine töötajate efektiivsusnäitajate arendamisse;

  • Tootmisprotsesside mõõtmine ja analüüsimine;

  • Töökeskkonna ja tööohutuse eest vastutamine ja selle tagamine;

  • Valmistoodangu lähetamine.

Ootused kandidaadile

  • Tootmisjuhi või tootmiskoordinaatori töökogemus, soovitavalt metallitöötlemisettevõttes

  • Omab teadmisi metallitöötlemise (treimine, freesimine, lihvimine) tehnoloogiast

  • Tehniline või tootmise alane haridus

  • Hea arvutikasutusoskus (Office programmid), soovitavalt ka insenertehniliste programmide tundmine;

  • Jooniste lugemisoskus

  • Vastus- ja otsustusvõime, kehtestavus, konkreetsus, korrektsus, hea suhtlemis- ja motiveerimisoskus

  • Keeleoskus: Eesti ja vene keel C1/2, inglise B2

  • Mitmekesiseid tööülesandeid ja oskuste arendamise võimalust
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Töökogemust rahvusvaheliselt tuntud ettevõttes
  • Erinevaid soodustusi ja toetusi

Töökoht asub Viimsis!

Tööpakkumise number
#797851
Tootmisjuht