Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171437

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhiülesanneteks on:

  • Õppetöö raames tehtavate filmide ja saadete tootmise planeerimine, juhtimine ja järelevalve
  • Üliõpilaste juhendamine tootmisalastes küsimustes
  • Õppejõudude nõustamine praktiliste tootmisülesannete väljatöötamisel
  • Tootmisprotsessi nõuete juurutamine eesti ja inglise keelses õppetöös
  • Tootmisprojektide rahalise külje planeerimine ja järelevalve
  • Filmide ja saadete hindamine, tööde arhiveerimise ja levitamise korraldamine
  • Projektide autorilepingute ettevalmistamine ja nende täitmise kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • Filmi ja/või televisiooni alane kõrgharidus või omandamisel kõrgharidus
  • Varasem praktiline töökogemus filmi- või televisioonitootmise valdkonnas
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus
  • Eesti ja inglise keeles avaliku esinemise kogemus
  • Filmi- ja televisiooni tootmistehnika tundmine
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Planeerimis- ja juhtimisoskus
  • Kohusetundlikkus ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
arenevat töökeskkonda
huvitavat täistööajaga tööd
motiveerivat töötasu

Lisainfo

Katseaeg 4 kuud, tähtajatu leping

Tööpakkumise number
#171437

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2008
Lisainfo palga kohta:
motiveeriv

Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakooli filmi- ja telestuudio osakond otsib tootmisjuhti

Vaata rohkem

Tootmisjuht