Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152075

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vastutada tootmisüksuse tootlikkuse, kvaliteedi ning personali ja protsesside arendamise eest. Tema ülesandeks on materjalide vajaduse planeerimine ja sisseost Euroopast, tootmisgraafikute koostamine, tööaja kontroll, tootmisarvestus ja vastav raporteerimine tegevjuhile Norras.

Ootused kandidaadile

- vähemalt 5aastast edukat juhtimiskogemust soovitavalt õmblustootmises
- lisaks eesti keelele head inglise ja vene kõnekeele oskust
- organiseerimis- ja otsustusvõimet
- süsteemset mõtlemist ja planeerimisoskust
- kiiret probleemide lahendamisoskust
- eeliseks on õmblustehnoloogiaalane kõrg- või keskeriharidus.

stabiilset tööd ning arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes ja konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#152075

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
16. mai 2008

Solhjell AS on 1947. aastal loodud Norra ettevõte, mis toodab ja müüb norra rahvariideid. 2007. aasta käive oli ca 30 milj. EEK. Norras oleme tuntud hea teeninduse ja kõrge kvaliteedi poolest. Kõik rahvariided valmistatakse rätsepatööna. Kasvav turg ja arengusoov tingisid 2005.aastal tütarettevõtte Solhjell Baltic rajamise Eestisse. Aastast 2007 oleme kogu tootmise Eestisse toonud. Solhjell Baltic annab tööd 35 inimesele.

Vaata rohkem

Tootmisjuht