Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198107

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmistööliste juhtimine
Kvaliteedi kontrollimine
Tootmisprotsesside juhtimine
Tööde planeerimine
Kuluarvestuste tegemine
Lao haldamine
Toormaterjalide tellimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev tootmisjuhi kogemus, vähemalt 3-aastat
  • Kõrgharidus
  • Inglise keele valdamine heal tasemel
  • Väga hea organiseerimisvõime
  • Hea tehniline taip
  • Aktiivne elustiil

Kasuks tuleb:

  • Tehniline haridus
  • Kogemus töötajate töölevõtmisel
  • Hea läbisaamine numbritega ja arvutiga
  • Töökogemus töökeskkonna spetsialistina

Ettevõte pakub

  • stabiilset töötasu
  • enesearendamisvõimalust internatsionaalselt
  • töötamist spetsiifilises, innovaatilises valdkonnas
  • olla osa noorest ja edumeelsest kollektiivist
  • püsivat töökohta
  • toredat seltskonda

Tööpakkumise number
#198107
Tootmisjuht