Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308607

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmisjuhi peamiseks tööülesandeks on Victor Stationery OÜ tootmisüksuse töö korraldamine, töödistsipliini kindlustamine ning osakonnale püstitatud eesmärkide saavutamine.
  • Tootmisüksuse töö operatiivne juhtimine ja planeerimine.
  • Töökorralduse parendamine ja töökvaliteedi kindlustamine.
  • Tootmistööliste pädevuse juhtimine.
  • Osakonna tulemuste hindamine ja analüüsimine.
  • Tootmisalase arendustegevuse koordineerimine.
  • Tööohutusnõuete tagamine.
  • Kvaliteedinõuete täitmine.
  • Aktiivne koostöö ettevõtte teiste tugiüksustega.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus.
  • Varasem töökogemus tootmisvaldkonnas.
  • Varasem inimeste juhtimise kogemus.
  • Väga hea eesti ja vene keele oskus.
  • Hea inglise keele oskus.
  • Vastutus- ja kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus.
  • Proaktiivsus, tulemustele ja arengule orienteeritus.
  • Tehniline taip.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes.
  • Motiveerivat töötasu.
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi.
  • Meeldivat töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid.
  • Täiendkoolitust.
  • Aktiivset eneseteostusvõimalust

Lisainfo

  • Kasuks tuleb algteadmised Lean filosoofiast (Kaizen).

Tööpakkumise number
#308607

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
21. mai 2013

CVO Recruitment`i kliendiks on Victor Stationery – pereettevõte, mis alustas oma tegevust 1882. aastal Põhja-Iirimaal ja on täna tuntud kui üks Euroopa suurimatest vihikute, märkmike ning kirja- ja joonistusplokkide tootjatest. Ettevõtte tootmine asub alates 2004. aastas Eestis ja aastapõhiselt toodetakse umbes 10 000 tonni paberist tooteid, millest suurim osa on vihikud. Ettevõtte toodang läheb 100% ekspordiks ja tuntumad brändid, mida esindatakse, on RHINO, Aisling ja Capital. Täna töötab Eesti organisatsioonis 125 inimest. Lisainfo: www.victorstationery.com

Vaata rohkem

Tootmisjuht