Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323398

TOOTMISJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-tootmise korraldamine tootmisplaani alusel;
-vastutus tootmisplaani tähtajalise täitmise eest;
-protsessivoo, toodete tehnoloogiliste kaartide ja töökohaskeemide väljatöötamine;
-tootmisprotsesside pidev analüüsimine, optimeerimine ja sidumine ettevõtte juhtimissüsteemi dokumentatsiooniga;
-kvaliteedi kontrolli organiseerimine tootmises;
-tootmistööliste pädevuse hindamine ning motivaatorite väljatöötamine;
-ohutute töötingimuste ja - korra tagamine;
-sisekommunikatsiooni korraldamine tootmise ja administratsiooni vahel.

Ootused kandidaadile

-vähemalt 5 aastast tootmise juhtimise kogemust keskmise suurusega ettevõttes;
-vähemalt 5 aastast kogemust tehnoloogiliste protsesside väljatöötamisel, juurutamisel, analüüsil ja optimeerimisel;
-tööle vastavat kõrgharidust;
-meeskonna juhtimise, eestvedamise ja arendamise oskust;
-positiivset suhtumist, innovatiivset, analüütilist ning kiiret mõtlemist;
-vastupidavust ning head enesevalitsemist;
-head tekstitöötluse ja tabelarvutusprogrammide kasutamise oskust;
-kohusetundlikkust ja korrektsust;
-eesti, vene ja inglise keele valdamist kõnes ja kirjas.

Kasuks tuleb:
-MS Navision juhtimistarkvara kasutamise kogemus;
-iseseisva töötamise kogemus ettevõtluses või projektijuhtimise alal;
-hea enesejuhtimise oskus, soov oma tööd teha särasilmil ja tahta näha vaid parimaid tulemusi;
-meeskonnatöö võime ning suutlikkus müüa oma ideid;
-loovus ja lahendusekesksus;
-kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemide tundmine;
-soov firma jaoks olulistes tegemistes kaasa lüüa.

Ettevõte pakub

-professionaalset arenemisvõimalust;
-huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
-võimalust töötada loominguliselt ja viia ellu oma ideid;
-kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid;
-panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu;
-eneserealiseerimise võimalust, piiramatut tööaega;
-kaasaegset ja dünaamilist töökeskkonda ja sõbralikku ning toetavat kollektiivi.

Lisainfo

Palume kandideerimisel ära näidata palgasoov. Soovitav lisada CV-le oma foto.

Tööpakkumise number
#323398

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. november 2013
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Firma on Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mis asutati 1991.a. Pidevalt arenev ettevõte toodab valumarmorist valamulaudu ja vannitoamööblit ning on saanud Baltimaade vanimaks ja suurimaks valumarmorist toodete valmistajaks. Ettevõtte juhtimissüsteem vastab EN ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuetele. Toodangut müüakse edukalt nii Eestis kui ka mujal Euroopas (Saksamaal, Soomes, Norras, Hollandis, Poolas, Baltikumis, Venemaal jne.). Ekspordi osakaal moodustab käibest üle 90%. 2012 aastal anti käiku uus tootmisliin, mistõttu laienes oluliselt ettevõtte tooteportfell.

Vaata rohkem

TOOTMISJUHT