Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #650949

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagada ettevõtte kvaliteetse ja efektiivse tootmise planeerimine, korraldamine ning juhtimine.

  • tootmisprotsesside pidev arendamine ja tõhustamine
  • tööjõu, kuluefektiivsuse ja materjalide ressursside planeerimine
  • tehnoloogilise protsessi ja toodangu kvaliteedi kontrollimine
  • töötajate efektiivsusnäitajate jälgimine
  • tootmise igapäevane operatiivtasandi korraldamine ja jooksvate probleemide lahendamine
  • suhtlemine klientide ja koostööpartneritega

Nõudmised kandidaadile

  • kasuks tuleb tehniline või tootmisalane haridus
  • vähemalt 4 aastane töökogemus 20 ja enam töötajaga tootmisüksuse juhtimises
  • väga hea suhtlemis-, eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus
  • korrektsus, kohusetundlikkus ja sihikindlus
  • tulemustele orienteeritus ja kõrge saavutusvajadus
  • probleemide lahendamise oskus ja konkreetsus
  • meeskonna juhtimise ja motiveerimise oskus
  • hea eesti keele oskus; inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume erialast väljakutset ja eneseteostust koos asjaliku kollektiiviga ning väärikat töötasu vastavalt isiklikule panusele.

Tööpakkumise number
#650949

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
20. mai 2020

Nordic Rebar OÜ on 2018 aastal asutatud ettevõte, oleme keskendunud armatuurterasest rangide, tugikonstruktsioonide ja sarruskarkasside tootmisele. Oma toodangut müüme Eesti ja Soome betooni ettevõtetele, lisaks eeltoodutele on sihtturgudeks Rootsi ja Norra turud.

Vaata rohkem

You are applying to:
Tootmisjuht