Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195007

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- teraskonstruktsioone (ehitus + masinaehitus) valmistava metallitsehhi töö planeerimine ja juhtimine
(sh. mahtude ja tööjõuressursi planeerimine)
- töö korraldamine tehnoloogiat jälgides ja seda täiendades
- tarnegraafikute koostamine ja nendest kinnipidamise kontrollimine
- kvaliteedi jälgimise süsteemi töös hoidmine ja selle täiendamine

Ootused kandidaadile

- insener-tehniline kõrgharidus (masinaehitus või ehitus)
- omad töökogemust tootmisjuhina vähemalt 5 aastat tootmise, ehituse, masinaehituse või metallitööstuse vallas
- valdad eesti, vene ja inglise keelt
- soome või rootsi keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks
- tunned end hästi mitmekeelse töökollektiivi juhina
- oled teotahteline, initsiatiivikas ja valmis oma ideedega välja tulema
- hea arvutikasutamise oskus (Exel, Word)
- pingetaluvus

Ettevõte pakub

- tööpanusele vastavat tasu
- võimalust omandada kogemus rahvusvahelises ehitusäris
- huvitavat tööd ja positiivset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#195007
Tootmisjuht