Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215808

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tootmis- ja laoosakonna töö korraldamine ning optimeerimine
* tootmisalaste uuenduste ettevalmistamine ja juurutamine, sealhulgas uute tootmissuundade juurutamine
* tootmise operatiivne planeerimine
* tootmiskvaliteedi kontrollimine
* tootmisprotsesside analüüsimine ja arendamine
* töötajatele tootmistehnoloogilise väljaõppe teostamine
* suhtlemine ettevõtte partneritega nii Eestis kui välismaal
* vajalike toormaterjalide hankimine

Ootused kandidaadile

* meeskonna juhtimise ja arendamise kogemus
* orienteeritus koostööle
* otsustus- ja vastutusvõime
* tehniline kõrgharidus
* väga hea tehniline taip ja huvi kaasaegsete tehnoloogiate vastu
* eesti, vene ja inglise või saksa keele oskus heal tasemel
* kohusetundlikkus
* arvuti kasutamise oskus (sealhulgas MS Excel ja Outlook)
* B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Kasuks tuleb:
* Lean manufacturing (kulusäästlik tootmine) kogemus
* Hansaraama programmi tundmine
* isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

* stabiilset töökohta, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
* arenemisvõimalust ja koolitusi
* välislähetusi
* nooruslikku kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda
* korralikku töötasu vastavalt töötulemustele
* tasustatud lisapuhkust
* sportimisvõimalusi
* autokompensatsiooni või ametiautot
* ettevõttel on traditsiooniks korraldada ühisüritusi - suvepäevad, firma sünnipäev, jõulupidu, perioodiliselt muud ühisüritused (mäesuusatamine Soomes, kardisõit, bowling jne).

Lisainfo

* Uus ametikoht luuakse seoses sisenemisega uutele turgudele. Tootmisjuhi alluvuses saab olema 7 töötajat, juhi ülesanneteks on lugupidav kuid range suhtumine alluvatesse ja hea tööõhkkonna loomine. Tootmisjuhil on palju erinevaid kohustusi ja kiiretel aegadel tuleb langetada kiireid ja olulisi otsuseid, seega on tähtis stressitaluvus ja paindlik ning kiire mõtlemine. Hea kandidaat on kui ettevõtte juht, kes teab mis tähendab vastutus ettevõtte eest.
* Palume Teil saata CV koos palgasooviga läbi CV Keskuse süsteemi.

Tööpakkumise number
#215808

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2011

Ettevõte tegeleb lehtmetallist kinnitusvahendite tootmise ja hulgimüügiga. Ettevõte on asutatud aastal 1999, suurimateks klientideks on ehitusmaterjalide hulgimüüjad ja kauplused nii Eestis kui välismaal.
Ettevõte omab ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissertifikaati. Lõppfaasis on toodete rahvusvahelise sertifitseerimise protsess.
Ettevõtte peakontor, müügiesindus ja tootmine asuvad Tallinnas. Tartus avati müügiesindus 2007.aastal.
Ettevõtte on juurutamas uut rahvusvahelist brändi ning samuti osaleb rahvusvahelistel erialamessidel. Neist esimene toimub veebruaris 2011 Saksamaal Stuttgartis.

Vaata rohkem

Tootmisjuht