Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197028

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmistegevuse operatiivne juhtimine ja planeerimine
  • Töötellimuste tähtaegse täitmise tagamine
  • Tootmise efektiivsuse ja kulude järelevalve
  • Tootmisefektiivsuse parendamine
  • Tootmispersonali valiku ja töötajate arendamise korraldamine
  • Nõutud kvaliteeditaseme ja keskkonnahoiu tagamine tootmises
  • Tootmisseadmete valiku, hoolduse ja remondi korraldamine
  • Töötervishoiu, tööohutuse ja tuleohutuse tagamine tootmises

Ootused kandidaadile

  • Tehniline kõrgharidus
  • Vähemalt 3-aastane töökogemus tootmisjuhina (soovitavalt masinatööstuses/ rahvusvahelises ettevõttes)
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus, hea soome ja vene keel
  • Hea juhtimis- ja meeskonnatöö oskus
  • Otsustusvõime
  • Tulemustele suunatus
  • Analüüsivõime
  • Hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Töötamist rahvusvahelises tootmisettevõttes
  • Ettevõtte töötajatele pakutavaid erisoodustusi
  • Karjäärivõimalust rahvusvahelises kontsernis
  • Mobiiltelefoni

Tööpakkumise number
#197028

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2010
Kuulutus sisestati:
10. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
põhipalk

Meie klient Outokumpu Stainless Tubular Products AS (OSTP AS) on Outokumpu kontserni kuuluv tootmisettevõte, mille toodanguks on roostevabast terasest toruliitmikud rahvusvahelistele keemia-, farmaatsia-, toiduainete-, meditsiinitehnika-ja puidutööstuse ettevõtetele. Tooteid valmistatakse kõrgekvaliteedilisest happekindlast roostevabast terasest ISO 9001:2000 kvaliteedijuhtimise tunnustatud süsteemi alusel ja kogu toodang eksporditakse kontserni müügivõrgustiku kaudu Euroopa riikides. Ettevõte, milles töötab 40 töötajat, tegutseb Eestis alates 1992. aastast.

Vaata rohkem

Tootmisjuht