Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60174

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tagada ettevõtte tootmisüksuse eesmärgipärane ja produktiivne töö;
tootmisprotsesside ja mahtude efektiivset ja kordineeritud planeerimist ja juhtimist;
töötamine ettevõtte vastava tegevuspiirkonna laiendamise nimel;

Ootused kandidaadile

insener -tehniline ja/või kõrgharidus;
töökogemust juhina töötamisel;
vene,inglise ja soome keele oskust ;
arvuti tundmist;

huvitavat, vastutus- ning vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes;
eneseteostamise võimalust;
konkurentsivõimelist palka;

Lisainfo

kui olete huvitatud ettevõtte arengu ja tootmisprosesside parendamisest Tallinnas, siis saatke oma CV koos palgasooviga ja iseloomustajate kontaktandmetega

Tööpakkumise number
#60174
Tootmisjuht