Tootmisjuht
Tööpakkumise number #697589

Tootmisjuht

BOOMERANG CABLE OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tootmise igapäevane juhtimine ja planeerimine, vastutamine tootmisprotsessi toimivuse, kvaliteedi ja õigeaegsete tarnete eest

  • Hoida tiimi fookus kvaliteedi- ja tarnekindluse eesmärkidel, tagada tootmise ohutus

  • Saavutada kuluefektiivsuse eesmärgid tootlikkuse tõstmise ja protsesside optimeerimise kaudu.

Ootused kandidaadile

Head juhtimisoskused, võimekus luua meeskondi ja ülesandeid delegeerida.

  • Hea suhtlemisoskus.

  • Mitmeaastane kogemus tootmises

  • Kogemus tootmiskulude jälgimise ja vähendamise osas pideva monitooringu abil.

  • Kogemus hea tootmistava ja efektiivsuse metoodikaga.

Kasuks tuleb:

  • Monitor ERP kogemus

  • Hea vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd kasvavas ettevõttes.

  • Välisprojektide kogemust

  • Võimalust areneda

  • Tööaega 08.00-16.30.

Tööpakkumise number
#697589

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2021
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2021
Tootmisjuht Tootmisjuht

Elektronkomponentide tootmine

Vaata rohkem

Tootmisjuht
Tootmisjuht