Värsked tööpakkumised

Tootmisjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25151

Tööpakkumise number

25151

Töö kirjeldus

• vähemalt viimased kaks aastat oled edukalt juhendanud tootmist 30 mehelises osakonnas;
• õppisid kas tehnika või majanduse eriala ja plusspunktid oled ära teeninud siis, kui omandasid kõrgkooli diplomi;
• suhtled vabalt vene rahvusest tootmistöölisega ning valdad inglise keelt tehnilise dokumentatsiooni tasemel;
• omad kogemusi kvaliteedijuhtimisel ISO 9001 standardiga;
• oled iseseisev, sest tead täpselt kuidas püstitatud eesmärke saavutada ja probleeme lahendada;
• tunned suurt huvi tehnika ja tootmise juhtimise vastu ning igal võimalusel arendad ennast selles valdkonnas;
• tead ja oskad kasutada tootmisjuhtimise programme, eelistatult on sul kogemus AXAPTA programmiga;
• eelmised tööandjad iseloomustavad Sind, kui avatud ja teadmistejanulist töötajat.

Nõudmised kandidaadile

• tootmisosakonna töö organiseerimine;
• hästi funktsioneeriva meeskonna juhtimine;
• kõrge kvaliteedi jälgimine ja tagamine tootmises;
• uute ideede genereerimine.

Anname Sulle võimaluse ennast tõestada tulemusliku tootmisjuhina professionaalses meeskonnas ja pakume enda poolt selgeid tulevikku suunatud arenguperspektiive. Samuti professionaalsete töötulemuste saavutamiseks tööks vajalikke vahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. november 2003
Kuulutus sisestati:
11. november 2003

8 aastat edukalt metallitöödega tegelevat ettevõttet. Juhendamist ootab 50 aktiivset ja teotahtelist inimest, kelle motoks on alati püüelda kõrge kvaliteedi ja parimate tulemuste poole.