Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136053

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

– turu uurimine ja aktiivne klientide otsing
– lepingute sõlmimine ja projektide koordineerimine
– regulaarne koostöö klientidega ja partneritega

Ootused kandidaadile

– vene, eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel
– kõrgharidus
– rahvusvahelise suhtlemise kogemus
– suurepärane suhtlemisoskus, aktiivsus, analüütiline ja loov mõtlemine
– loovus ja avatus uuendustele
– suurepärased organisaatorivõimed
– eesmärgi saavutamise oskus
– töögraafiku planeerimise oskus
– vastutus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

– arendavat ja arenevat töökeskkonda
– sõbralikku ja asjatundlikku töökollektiivi
– motiveerivat töötasu
– suhtlemist koostööpartnerite võrgustikuga Euroopa Liidu ulatuses
– karjääri võimalus
– kaasaegset töökeskkonda
– kindlat töökohta ja mitmekesist tööd
– oma läti osakonna asutamise võimalus

Tööpakkumise number
#136053

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
kokkulepel

CVKeskus.ee klient

Askas Ehitus OÜ alustas oma tegevust 2005.a.
Ettevõte põhiline tegevus on projekteerimine ja ehitus.
Askas Ehitus OÜ areneb kahes suunas: elumajade ning lao- ja tootmishoonete ehitamine.
Meie peaülesanne hoida häid suhteid nii meie klientide kui ka partneritega.

Vaata rohkem

Tootmisjuht