Värsked tööpakkumised

Tootmisjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103964

Tööpakkumise number

103964

Töö kirjeldus

Sinu tööks on tootmise planeerimine ja kõik võttetehnika rendiga seonduv sh:
• eelarve ja võttetehnika ressursside kavandamine ning efektiivne rakendamine
• võttemeeskondade koormuse planeerimine
• võttegraafikute koostamine
• võttetehnika korrashoiu jälgimine
• võttetehnika rendi koordineerimine
• eelarve piires ressursside optimaalne rakendamine

Nõudmised kandidaadile

• Sul on hea organiseerimisvõime
• valdad eesti keelt väga heal tasemel
• oskad vene ja inglise keelt suhtlustasandil
• oskad ennast kehtestada
• oled logistiku taibuga
• oled kohusetundlik ja täpne

Ettevõte pakub

• väga meeldivaid ja huvitavaid töökaaslasi
• võimalust rakendada oma suurepärast organiseerimisvõimet
• hubast töökeskkonda meie Pirita jõe ääres asuvas majas
• võimalust osaleda eduka teleproduktsiooni firma arengus
• töötelefoni kompensatsiooni
• kindlat põhipalka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2007

Filmimees on üks juhtivatest Eesti teleproduktisooni ettevõtetest, mis loodi 1995.aastal. Meie toodangust moodustavad 50% telesaated, 20% tõsielu-, reklaam- ja mainefilmid ning 30% erinevad multimeediateenused ja professionaalse videotehnika rent. Toodame teleuudiseid välisriikide telejaamadele, rendime välja salvestustehnikat, pakume monteerimis- ja teleülekannete vahendamist ning TV uudismaterjalide edastamise võimalust valguskaablivõrgu ja Sirius 2 satelliidi kaudu. Teeme koostööd erinevate telekanalite ja uudisagentuuridega: TV3, Kanal 2, RTL, MTV3, Nelonen, RTR, Reuters, APTN, Deutsche Welle.