Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22255

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuulub tootmise planeerimine ja juhtimine; töödejuhatajate töö korraldamine; protsessi jälgimine ja arendamine; aruandlus ja osalemine juhtgrupi töös.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • tootmise juhtimise kogemust keskmises või suuremas ettevõttes;
  • eesti, vene ja soovitavalt soome keele oskust;
  • energilisust ning algatusvõimet;
  • eesmärgikindlust;
  • pingetaluvust ja enesekehtestamisvõimet.

eneseteostusvõimalust, otsustusõigust oma vastutusvaldkonna juhtimisel, ning motiveerivaid ja kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Kui Teid huvitab antud tööpakkumine palume Teil konkureerimiseks saata oma CV koos palgasooviga e-postiga baltic.clean@balticclean.ee (attachmendina MS Word fail) , või saata postiaadressil: Valdeku 109G, Tallinn 11216
Märgusõna:"TOOTMISJUHT"

Tööpakkumise number
#22255

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2003

AS Baltic Clean on 2001 aastal tegevust alustanud põhjamaade suurim ja modernseim pesula.

Vaata rohkem

Tootmisjuht