Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59329

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on tagada Lindströmi tootmisuksuse eesmärgipärane ja produktiivne töö.
Tootmisjuhi vastutusvaldkonnad hõlmavad inimressursi (40 töötajat), tootmisprotsesside ja mahtude efektiivset ja koordineeritud planeerimist ja juhtimist, halduskusimuste lahendamist, koostööpartneritega suhtlemist. Tootmisjuht kuulub Lindströmi juhtruhma

Ootused kandidaadile

  • inimeste juhtimise kogemus eelistatud rahvusvahelisest töökeskkonnast
  • ressursside efektiivse planeerimise ja juhtimise oskus
  • algatusvõime üksuse töö efektiivsemaks muutmisel ja arendamisel
  • prioriteetide seadmise oskus ja analüüsivõime
  • läbrirääkimistehnikate tundmine ja läbirääkimisoskusi
  • inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Lindström pakub:

  • järjepidevaid koolitusi
  • kõiki edukaks töötamiseks vajalikke töövahendeid
  • rahvusvahelist töökeskkonda
  • uudset motivatsioonisusteemi

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA SOOVITUD AMETIKOHA. ANKEEDI LEIAD "MINU ADECCO" ALT.

Tööpakkumise number
#59329
Tootmisjuht