https://www.cvkeskus.ee/567684

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tootmisjuht (Saku Metall Allhanke tehas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 567684

Tööpakkumise number

567684

Firma nimi peidetud Tootmisjuht (Saku Metall Allhanke tehas)

Töö kirjeldus

Positsioon kuulub ettevõtte juhtkonda ning alluvaid on 110 inimest. Ettevõtte kohta lisainfot leiab kodulehelt: https://sakumetall.ee/allhanketehas/

Juhina on Sinu peamiseks eesmärgiks tootmisvaldkonna planeerimine ja strateegiline juhtimine. Fookuses on tootmise terviklik juhtimine, olles inspireeriv ja toetav juht oma professionaalidest koosnevale multikultuursele meeskonnale.

Detailsemalt kuuluvad Sinu ülesannete hulka:
• tootmisvaldkonna strateegia juhtimine ning uue majandustarkvara juurutamine tootmises;
• tootmise pika ja lühiajalise planeerimisprotsessi kujundamine, eesmärkide seadmine;
• efektiivne planeerimine ja ressursside vajaduse õigeaegne organiseerimine;
• Lean põhimõtete järgimine;
• tootmise tehnoloogiate arendamine ning töötajate oskuste arendamise organiseerimine;
• regulaarne aruandlus juhtkonnale, sh detailne tulemuste ülevaadete esitamine;
• ettevõtte esindamine oma valdkonda puudutavates küsimustes ettevõtte sees, kliendisuhetes ja suhetes teiste lepinguliste partneritega.


Nõudmised kandidaadile

• tehnilist haridust;
• kogemust inimeste ja tootmise juhtimises ning planeerimises;
• häid teadmisi tööstuse digitaliseerimisest;
• eesti, vene ja inglise keele oskust.

Eelnevad kogemused metallitöötlemise valdkonnas on suureks eeliseks.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub Sulle võimalust juhtida kaasaegse masinapargiga ja täisautomatiseeritud laoga tootmist, omaniku toetust muudatuste elluviimisel, professionaalidest koosnevat meeskonda. Sinu panusest ettevõtte arengusse saab väga tähtis osa Saku Metalli eduloost. Omakorda kannab ettevõte hoolt Sinu kui juhi professionaalse arengu eest, pakkudes nii erialaseid kui üldharivaid arenguväljakutseid.
Ettevõtte kaasaegsed tootmis- ja kontoriruumid asuvad Rae vallas.
Palume saata oma CV ja sooviavaldus märgusõnaga „Tootmisjuht“ hiljemalt 7. detsembriks 2018 e-posti aadressil karin(at)jarvet.com. Lisainfo telefonil 5048703, Karin Jarvet, värbamiskonsultant.


Lisainfo

Ootame Sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga (märgusõnaga „Finantsspetsialist“) hiljemalt 30. septembriks 2018 e-posti aadressil karin(at)jarvet.com. Täpsem info Karin Jarvet, värbamiskonsultant.

KOHTUMISENI OP-S!


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
20. november 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Aktsiaselts Saku Metall on tegutsenud peaaegu 30 aastat, omades seeläbi pikaajalist kogemust metalluste valmistamise valdkonnas ning pakkudes tööd ligikaudu 300 töötajale.

Seni on ettevõtte äritegevus jagunenud kahe ärisuuna vahel – uksetootmine ja allhange. Parema tootmisefektiivsuse ja klienditeeninduse saavutamiseks on toimunud aktsiaseltsi reorganiseerimine. Alates 20.07.2012 jätkab AS Saku Metall tootmist kahes uues äriühingus – AS Saku Metall Uksetehas ja AS Saku Metall Allhanke Tehas.

AS Saku Metall Allhanke Tehase sihtklientideks on eelkõige rahvusvahelised (suur)ettevõtted. Soovime oma klientidele tagada personaalse lähenemise ja saada osaks nende äriprotsessist. Ettevõtte tegevusalaks on allhanketööd õhukesest lehtmetallist. Õhukese lehtmetalli all mõtleme kuni 8 mm paksusega külmvalts-, galvaniseeritud- ja roostevaba terast ning alumiiniumi. Me tahame valmistada kliendi poolt väljatöötatud tooteid valmidusastmeni, mis võimaldab kliendil neid edasi tarnida või oma tootes kasutada ilma täiendava töötlemiseta.

Omades kaasaegseid programmjuhtimisega lehtmetalli töötlemise tehnoloogiaid suudame valmistada keerukaid ja täpseid lehtmaterjalist detaile.
Allhanke projektides töötleme 250-300 tonni lehtmaterjali paksusega 0,8-6,0 mm kuus.