Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63155

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arendab välja lennukimootorite juhtmeköidiste tootmisprotsessi
  • Vastutab kõikide tootmisega seotud tegevuste eest kohapeal
  • Vastutab toodete õigeaegse valmimise ning tarnimise eest
  • Tagab tootmiseks vajaliku info olemasolu, infobaaside hooldamise ja kaasajastamise
  • Kogub, dokumenteerib ja avaldab tootmisprotsessi iseloomustavad võtmenäitajad
  • Tegeleb klientide päringute ning audititega
  • Allub ja annab oma tööst aru ettevõtte tegevjuhile

Ootused kandidaadile

  • Omab töökogemust elektroonika- või masinatööstuses
  • Julgeb suhelda inglise keeles nii kõnes kui kirjas
  • Julgeb võtta vastutust tehtu eest
  • On kursis standardite ISO 9001 ja ISO14001 põhinõuetega
  • On oma töös põhjalik, aus ja täpne
  • On valmis ärireisideks Euroopas
  • Soovib olla kursis kaasaegse lennundustehnikaga

  • Huvitavat tööd ja põnevat suhtlemist rahvusvahelises firmas
  • Põhjalikku tootealast väljaõpet Inglismaal
  • Häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
  • Katseaja edukal läbimisel pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#63155
Tootmisjuht