Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #418854

TOOTMISJUHT-PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tootmisressursside planeerimine, tootmisprotsesside pidev analüüs, optimeerimine ja efektiivsuse tõstmine
* tellimuste õigeaegse ning nõuetekohase täitmise tagamine
* toodete kvaliteedinõuetele vastavuse kontrollimine (ISO 9001)
* materjalide planeerimine ja tellimine
* ohutute töötingimuste ja -korra tagamine ja jälgimine
* sisekommunikatsiooni korraldamine tootmise ja administratsiooni vahel
* seadmete korrashoiu ja hoolduse eest jälgimine

Ootused kandidaadile

* eelnev tootmise juhtimise kogemus
* soovitav tehniline haridus ja hea ingliskeel
* suurepärane organiseerimis- ja enesekehtestamise oskus
* töö eeldab valmisolekut iseseisvalt toime tulla erinevate probleemide lehendamisga ning oskust toimida konstruktiivselt kriitilistes töösituatsioonides
* vajalik analüüsivõime
* ajajuhtimise oskus
* kasuks tuleb joonestusprogrammide tundmine
* pingetaluvus ja hea enesevalitsemine

* huvitavat tööd dünaamilises ja edukas ekspordile suunatud ettevõttes
* arenguvõimalusi ning kaasaegset töökeskkonda
* ettevõtte siseseid lean ja kaizen'i teemalisi koolitusi
* professionaalseid ja abivalmis kolleege
* osalemist huvitavates projektides
* võimalus näha oma töötulemust lõpptoodanguna
* motiveerivat töötasu vastavalt eesmärkide täitmisele

Lisainfo

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#418854

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. mai 2016
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2016

AW Neoon asutati 1992.aastal ning tegeleb peamiselt valgus- ja neoonreklaamide valmistamisega. Lisaks tegutseb OÜ AW Neoon eksklusiivsete ja tehnoloogiliselt keeruliste toodete vallas, olles sellega tuntust kogunud nii kohalikul turul kui ka Skandinaavias ning Kesk-Euroopas. Ettevõte peab väga oluliseks tootekvaliteeti ja klientide rahulolu.Tunnustatud kaubamärgina kasutame üksnes kõrgekvaliteedilisi komponente garanteerides pikaealised ja hooldusvabad eredad reklaamid. Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeldivasse kollektiivi TOOTMISJUHTI.

Vaata rohkem