Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196519

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööks on kogu tootmisprotsessi organiseerimine/juhtimine. Abilisteks igas tootmislõigus meistrid/eestöölised.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- varasemat töökogemust tootmise organiseerimise alal
- inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil
- head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
- arvuti kasutamise oskust

Omalt poolt pakume võimalust töötada toredas rahvusvahelises kollektiivis.

Lisainfo

Töötajaid ettevõttes ca 50.

Tööpakkumise number
#196519
Tootmisjuht