Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197218

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tootmistegevuse operatiivne juhtimine
- Tootmisplaani koostamine ja selle täitmise jälgimine
- Tootmisstrateegia väljatöötamine juhtkonna koosseisus
- Toorainega varustatuse organiseerimine
- Klienditellimuste tähtaegse täitmise tagamine
- Töökeskkonnaga seonduvate nõuete täitmise tagamine tootmises

Ootused kandidaadile

- Kõrg- või erialane kutseharidus
- Heal tasemel eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Inimeste juhtimise kogemus
- Heal tasemel arvutioskus
- Hea analüüsivõime
- Meeskonnatöö oskus
- Kiire reageerimisvõime ja hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda
- Vastutusrikast ja huvitavat tööd sõbralikus meeskonnas
- Tulemusele vastavat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- inglise keele ja teiste võõrkeelte oskus
- varasem mööblitööstuses töötamise kogemus

Tööpakkumise number
#197218

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2010
Kuulutus sisestati:
12. mai 2010

AS SUWEM on 1992. aastal loodud lastetoamööbli tootmise- ja turustamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem

Tootmisjuht