Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325646

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisjuhi ülesanne on kogu tootmisüksuse igapäevane juhtimine ning arendamine vastavalt ettevõtte eesmärkidele ja plaanidele. Ülesandeks on
suuurendada tootmise mahtu ja efektiivsust, parandada toote kvaliteeti ning koordineerida vajalike investeeringute planeerimist ja elluviimist.
Otsime oma meeskonda pikaaegse töösuhte eesmärgiga töötajat, kes enese tõestamisel asuks juhtima kogu ettevõtte tootmistegevust juhatuse liikmena.

Ootused kandidaadile

Tootmisjuhil peab olema konkreetne tootmise või suurema tootmisüksuse eduka juhtimise kogemus, kus pidi korraldama igapäevaselt tootmistööliste ja
töökeskuste tööd. Kasuks tuleb kogemus puidutööstuses töötamisel ja samuti erialane puidutööstuse või mehhaniseerimise alane eriharidus.
Tootmisjuht peab olema iseseisev, konkreetne ja järjepidev ning oskuslik muudatuste elluviimisel. Samas peab olema ka hea suhtleja ning koostööle avatud.

Eelkõige eneseteostust ja võimalust oma nägemuse järgi parendada ja laiendada tootmisettevõtet ja viia see kaasaegse tootmise juhtimise tasemele.
Tasupaketti, mis motiveerib ja vastab töötaja väärtusele. Head tulemustasupaketti ja ametiautot. Lisaks anname vajadusel kasutada elamispinnna ning
vajadusel oleme valmis ka aitama Räpinasse kolimisel.

Tööpakkumise number
#325646

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2013
Kuulutus sisestati:
15. november 2013

Ettevõte tegeleb freesprussmajade tootmisega. Põhiliselt on toodanguks aia- ja suvemajad kuni 100 ruutmeetrit. Ettevõte omab pikaaegset ajalugu ja omab korralikku tootmisbaasi. Ettevõttes töötab koos ukse- ja aknatootmisega 45 inimest. Kogu ettevõtte toodang läheb ekspordiks. Müügikäive 2012 oli 4,6 milj.eur.

Vaata rohkem

Tootmisjuht