Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52901

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisega seotud protsesside juhtimine ja suunamine tervikut silmas pidades
  • tootmise planeerimine ja organiseerimine
  • masinate ja seadmete hooldus- ja remonttööde planeerimine ja organiseerimine
  • transpordiga seotud tööde organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • puidualane haridus või puiduettevõttes tootmise juhtimise kogemus
  • oskus näha kogu ettevõtet süsteemselt
  • orienteeritus meeskonnatööle
  • suhtlemise avatus ja oskus alluvalid tööle motiveerida
  • võime langetada kiiresti olulisi otsuseid ja seista nende ellurakendamise eest
  • hea arvuti valdamine lõppkasutaja tasemel
  • väga hea eesti keele valdamine, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • tööd edukas arenevas ettevõttes
  • konkurentsivõimelist palka
  • vastutusrikast tööd
  • eneseteostusvõimalust

Tööpakkumise number
#52901
Tootmisjuht