Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #811471

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

  • tootmisprotsesside strateegiline juhtimine, pidev arendamine ja parendamine;
  • tootmise igapäevane efektiivne, sujuv ja tulemuslik juhtimine;
  • uute toodete juurutusprotsessis osalemine;
  • vajaliku tööjõu planeerimine;

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • vähemalt 3 aastane töökogemus tootmisettevõttes meeskonna juhina (eelistatult elektroonikatööstuses);
  • oled valmis tegutsema muutuvas keskkonnas;
  • oled iseseisev ja oskad ise endale prioriteete seada, planeerid efektiivselt aega ning pead kinni tähtaegadest;
  • kogemus personali planeerimise ning heade meeskonnasuhete loomisel;
  • hea tehniline taipplikus ja kõrge tööeetika
  • heal tasemel eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas

Huvitavat väljakutset perspektiivikas tootmisüksuses, professionaalset arengut, erialaseid koolitusi, head töökeskkonda, stabiilset töösuhet, konkurentsivõimelist töötasu ning vahvaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#811471

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2022
Kuulutus sisestati:
5. september 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tootmisjuht