Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151243

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tootmisjuhi vastutusvaldkonnad:
-tootmiskvaliteet ja efektiivsus,
-tootmisplaanid;
-personalijuhtimine;
-tootmisprotsesside arendamine

Ootused kandidaadile

-tehniline eriharidus
-hea suhtlemisoskus
-võime iseseisvalt mõelda, initsiatiivikus
-eesti ja soome keele oskus

Kasuks tuleb:
-töökogemus tehases tootmis- või projektijuhina
-vene ja inglise keele oskus
-arvuti tundmine

Ettevõte pakub

-huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#151243

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2008
Kuulutus sisestati:
9. mai 2008

Talent-Forum on personaliteenuseid osutava ettevõtte OÜ Varumeesteeninduse eraldiseisev kaubamärk, millise eesmärgiks on osutada personaliotsingu teenust, pakkudes Teile parimaid personalilahendusi lähtudes vajadustest ja eelistustest ning tööturul valitsevast olukorrast.
Kevadel 2003 alustas Varumees-Grupp personalirendi teenust pakkudes oma ala pioneeridena Baltimaades. Täna tegeleb ettevõte aktiivselt ka värbamise ja valikuga ning on saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on kiire ja pidev.

Meie kliendiks on juhtmekomplektide ja elektromehhaaniliste konstruktsioonide tootja, kelle toodang on mõeldud valdkonna juhtivatele rahvusvahelistele ettevõtetele. Kiiresti arenev ettevõte otsib uut töötajat oma modernsesse Vergi tehasesse.

Vaata rohkem

Tootmisjuht