Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216191

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd tootmisjuhile. Töö sisuks on :
- tootmisjuht tagab kvaliteetse toodangu tähtaegse valmimise ja materjalu kulukuse optimeerimine
- tootmisprotsessi ettevalmistamise, planeerimise ja tähtaegsuse tagamise ning pidev arendamine;
- tehase siselogistika haldamine ja arendamine
- vajalike juhendmaterjalide väljatöötamise ja kaasajastamise;
- vastutus töökeskkonna ohutuse eest

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus elektroonikaseadmeid tootvas tehases sarnasel ametil
- vähemalt tehniline kesk-eri haridus elektroonika, mehhatroonika või mehhanika vallas
- tehnilise inglise keele oskus
- soome keele oskus
- jooniste lugemise oskus
- eelnev töökogemus tootmise planeerimise tarkvaraga (nt iSCala)
- väga hea arvutikasutuse oskus
- teadmised tootearenduse protsessidest
- oskus suhelda klientidega
- analüüsioskus
- valmisolek teisi töötajaid koolitada
- täpsus
- kohusetundlikus
- töökus

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi
- konkurentsivõimelist palkka
- arenguvõimalusi rehvusvahelises kasvavas ettevõttes

Lisainfo

Oleme personaliotsingu firma, kelle kliendiks on tunnustatud elektroonikaseadmete tootja Eestis ja Soomes. Seoses töömahu kasvuga, otsime täiendavat tööjõudu Rakveres asuvasse tootmisüksusesse.
Ootame avaldusi võimalikult kiiresti. Tagame saabunud andmete konfidentsiaalsuse.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Tööpakkumise number
#216191

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2011

Finesta Eesti OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Vaata rohkem

You are applying to:
Tootmisjuht