Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672377

TOOTMISJUHT

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jõgeva, Jõgevamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 15. oktoober 2020
Kuulutus aegub:13. november 2020

Töö kirjeldus

  • Tootmisjuhi peamised tööülesanded on:

  • akende, uste ja fassaadisüsteemide tootmise planeerimine;
  • tootmise ressursside planeerimine ja efektiivsuse tõstmine;
  • tarnetäpsuse ning sellega kaasneva informatsiooni liikuvuse tagamine;
  • tootmise ja toodete kvaliteedi eest vastutamine;
  • töötajate juhtimine;
  • materjali tellimine.

Ootused kandidaadile

  • Kandidaadile tuleb kasuks:

  • tootmise ja inimeste juhtimise kogemus;
  • inglise keele oskus;
  • täpsus, head pingetaluvust ja korrektsus asjaajamises;
  • valmisolek võtta vastu otsuseid ning lahendada iseseisvalt probleeme;
  • hea arvutioskus.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Teotahtelist meeskonda
  • Võimalust osaleda korraldatavatel ühisüritustel
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegset tööke

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus meiliaadressile priit(at)seicom.ee. Lisainfot tööpakkumise kohta saad telefonitsi (+372 526 6460, Priit). Ettevõtte kohta saad rohkem infot meie kodulehelt www.seicom.ee.

Tööpakkumise number
#672377

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2020

Ettevõte põhitegevusalad on transportteenus EV piires, kosmeetika teenused, ehitus-ja elektritööd. Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine

Vaata rohkem

TOOTMISJUHT