Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50166

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tootmisprotsessi igapäevane juhtimine ja planeerimine
toodete kvaliteedi ja valmistamistähtaegade tagamine
toimiva kvaliteedissüsteemi järgimine
tootmisega seonduvate dokumentide vormistamine
töödistsipliini tagamine
tööohutusnõuete täitmise jälgimine

Ootused kandidaadile

tootmise korraldamise ja juhtimiskogemus vähemalt 5 aastat
tehniline haridus
oskus lugeda tootejooniseid
hea vene ja inglise keele oskus
väga hea organiseerimis- ja otsustusvõime
hea pingetaluvus
kasuks tuleb arusaam keevitus- ja stantsimistöödest

Ettevõte pakub

huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
täiendkoolitust
konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Ettevõtte asukoht:
Peterburi tee 94, 11415 Tallinn

Tööpakkumise number
#50166

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. september 2005
Kuulutus sisestati:
24. august 2005

PNJ Eesti OÜ tegutseb alates novembrist 2002 ning on kiirelt arenev ettevõte, mille põhitegevusalaks on tööstuslike pressitud osade tootmine põllumajandusmasinatele.

Vaata rohkem

Tootmisjuht