Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145184

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on kaasaegne tootmisettevõte Järvamaal. Tootmisjuhi igapäevaseks tööks on:
* tootmise töö korraldamine, kvaliteedi kontroll ja töötajate juhtimine, juhendamine
* tootmismaterjalide arvestus ja tootmisgraafikute planeerimine
* uute innovatiivsete lahenduste leidmine ja juurutamine

Ootused kandidaadile

* tehniline haridus, praktiline meel
* tootmisüksuse juhtimiskogemus vähemalt kolm aastat
* algatus- ja organiseerimisvõime
* julgus teha otsuseid

Ettevõte pakub

* pikaajalist ja arendavat töösuhet
* kaasaegset töökeskonda
* konkurentsivõimelist töötasu ja kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#145184

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2008
Kuulutus sisestati:
20. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Personaliotsingud & personalihaldus.

Vaata rohkem

Tootmisjuht