Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177357

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma tootmise osakonda tootmisjuhti, kelle peamisteks tööülesanneteks on tootmisprotsessi juhtimine, toodangu, kulude ja efektiivsusnäitajate arvestamine ja analüüsimine, vajalike muudatuste ja parenduste algatamine ja elluviimine.

Ootused kandidaadile

Vähemalt 2 -aastane juhtimiskogemus toiduainete tootmisettevõttes,
kaasaegne toidu-või tootmisalane kõrgharidus,
ARENGUIHA.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja pikaajalist koostööd,
häid töötingimusi ja väärilist töötasu,
arenguvõimalusi rahvusvahelises edukas ettevõttes.

Lisainfo

Töökoht asub Kohtla-Järve Ahtme linnaosas.

Tööpakkumise number
#177357
Tootmisjuht