Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55126

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Garderoobisüsteemide tehase igapäevase häireteta töö korraldamine

Ootused kandidaadile

kõrg-või eriharidus (soovitavalt erialane)
töökogemus sarnasel ametikohal
inglise ja soome keele oskus
hea suhtlemisoskus, positiivne ellusuhtumine

Kasuks tuleb isikliku sõiduauto olemasolu

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
arenguvõimalust
motiveerivat töötasu
sõbralikku, professionaalset ja tulemustele orienteeritud meeskonda

Lisainfo

Asukoht Tabasalus, Harjumaal

Tööpakkumise number
#55126

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
17. november 2005

Aknakatete, liuguste ja garderoobisüsteemide tootmine ja müük

Vaata rohkem

Tootmisjuht