Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243213

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset ja kogemusega tootmisjuhti, kes:
* on võimeline organiseerima ja planeerima 100 töötajaga tehase tööd
* suudab motiveerida enda alluvuses töötavaid inimesi

Ootused kandidaadile

* tehniline kõrgharidus (eelistatult mehaanika)
* tootmise korraldamise kogemus (juhtimine ja planeerimine)
* min. 5 aastane kogemus tootmises juhi või spetsialistina
* hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda ja noort ning toetavat meeskonda
* võimalust rahvusvahelises ettevõttes uusi väljakutseid leida
* enesearendamise võimalusi
* sinust sõltuvat head töötasu ja täiendavaid soodustusi

Lisainfo

Eelise annavad:
* kogemus lehtmetalli töötlemise ja/või avatäidete valmistamise valdkonnas
* majandusalased baasteadmised
* vene ja soome keele oskus

Tööpakkumise number
#243213

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2011
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2011

Saajos AS on metallist tuletõkkeuksi tootev ettevõte Keilas. Veel 2011.aasta sees valmib uus suurem tehasehoone. Müügikäibest 80 % moodustab eksport. Lisainfot firma kohta leiad: www.saajos.ee

Vaata rohkem

Tootmisjuht