Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197709

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on:
- ettevõtte tootmisüksuse igapäevane töö koordineerimine;
- pidev töö inimestega;
- tootmisüksuse arendamine tulemuslikuks tuluüksuseks;
- tootmisgraafiku jälgimine ja kooskõlastamine erinevate üksuste vahel;
- ettevõtte toodangu kvaliteedi tagamine ja vastutamine;
- osalemine strateegilistel ostukokkulepetel;
- vastutus tööohutuse-, keskkonna- ja tulekaitse eest.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
- tehnilist või majandusalast kõrgharidust;
- häid teadmisi kaasaegsetest juhtimismeetoditest;
- väga head suhtlemisoskust, tahet ja soovi tegeleda inimestega;
- head inglise või saksa keele oskust;
- julgust võtta vastutust ja tahet anda endast maksimum;
- süsteemset ja loogilist mõtlemist, analüüsivõimet;
- iseseisvust, otsustus- ja algatusvõimet;
- enesekehtestamis- ja läbirääkimisoskust;
- autojuhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb:
- teadmised puidust ja selle töötlemisest;
- isikliku sõiduauto olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- kuulumist ettevõtte juhtkonda;
- huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas ja pidevalt arenevad ettevõttes;
- heade töötulemuste eest väärilist tasu;
- tööalast arengu- ja koolitusvõimalust;
- kaasaegset ja tervislikku töökeskkonda;
- kaasaegseid töövahendeid;
- võimalust töötada nooruslikus ja töökas ning positiivselt mõtlevas kollektiivis;
- ühiseid firmaüritusi.

Lisainfo

Töökoht asub Saku vallas, Tõdval (ca. 10-15 min. sõidu kaugusel Järve Keskusest).

Tööpakkumise number
#197709

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
18. mai 2010

OÜ Palktare on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on tegutsenud välisturgudel aastast 1993. Oleme heal majanduslikul ning finantsilisel järjel olev puit- ja palkmaju tootev ettevõte, meie tooteportfell on tasakaalustatud erinevate sihtturgude vahel. Põhilisteks koostööpartneriteks on ärikliendid välisturgudel – ca 90 % firma toodangust eksporditakse. Omame piisavalt tehnilist võimsust ja tasemel tootmisvõimalusi, milleks oleme investeerinud täisautomaatsetesse CNC puidutöötlemiskeskustesse ligi 20 miljonit krooni.
2007. aastal laiendasime oma tootevalikut ja tõime turule lisaks palkmajadele uue toote - ThermoLog ökomajad. www.thermolog.ee

Vaata rohkem

You are applying to:
Tootmisjuht