Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687544

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Loo, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Loo, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 15. veebruar 2021
Kuulutus aegub:28. veebruar 2021

Töö kirjeldus

  • efektiivne tootmise planeerimine ja tootmisprotsessi tulemuslik juhtimine

  • tootmisressursside ja personali planeerimine ning juhtimine

  • Lean põhimõtete juurutamine ja hoidmine, töökorralduses vajalike muudatuste juhtimine

  • panustamine töötajate efektiivsusnäitajate arendamisse

  • tootmisprotsesside mõõtmine ja analüüsimine

  • vastutus kvaliteedinõuete täitmise ja uute toodete juurutamise eest

  • aktiivne koostöö ostu-, müügi-, kvaliteedi- ja teiste tugivaldkondadega

  • vahetuse juhtide meeskonna juhtimine

Ootused kandidaadile

  • tehniline või ärialane kõrgharidus

  • vähemalt 3-aastane edukas töökogemus kaasaegse tootmise juhtimisel, kasuks tuleb kogemus elektroonikatööstuses

  • heal tasemel eesti keele ja inglise keele oskus, igapäevaselt on tööks on vajalik vene keele oskus

  • ärialane mõtlemine ning võime arendada ja ellu viia uusi süsteeme ja protsesse

  • oled iseseisev, tulemusele orienteeritud, süsteemne ja innustav meeskonna juht

  • kogenud MS Office ja ERP süsteemide kasutaja

Meil on hea meel Sulle pakkuda huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd kiirelt kasvavas globaalses ettevõttes, motiveerivat tasupaketti, töötajate hüvesid ja professionaalset meeskonda.

Tööpakkumise number
#687544

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2021

Mirion Technologies is comprised of over 2000 talented professionals, passionate about delivering world class products, services, and solutions in the world of radiation detection, protection and measurement. In partnership with our customers in nuclear power plants, military and civil defense agencies, hospitals, universities, national labs, and other specialized industries. Mirion Technologies strives to deliver cutting edge products and services that constantly evolve based on the changing needs of our customers. Combining state-of-the-art technology with exceptional customer service, Mirion Technologies is dedicated to providing an unmatched experience in radiation detection and instrumentation.
Mirion Technologies Tallinn site is employing 110 employees.

Vaata rohkem

Tootmisjuht