Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123740

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma noorde ja töökasse meeskonda tootmisjuhti, uude tehasesse Anija ja Kuusalu valla piiril Härmakosu külas.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat

  • on tehnilise kõrgharidusega
  • varasem töökogemus juhtimis- või tootmisvaldkonnas
  • on töökas, kohusetundlik ja aus.
  • eesti keele oskus kõrgtasemel,saksa(inglise)ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • B-kategooria juhiluba
  • vanus kuni 50 aastat

Ettevõte pakub

  • palju huvitavat tööd
  • konkurentsivõimelist palka
  • ametiautot

Tööpakkumise number
#123740

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
14. september 2007

Koduaken on Eesti erakapitalil 1998. aasta alguses loodud firma asukohaga Tallinn Peterburi tee 38, mis tegeleb PVC-profiilist akende, rõdu-, välisuste ning vaheseinte tootmise, müügi, paigalduse ja viimistlusega.

Vaata rohkem

Tootmisjuht