Värsked tööpakkumised

Tootmisjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163180

Tööpakkumise number

163180

Töö kirjeldus

• tootmisplaani koostamine ning korrigeerimine. Tootmisplaani täitmiseks vajalike
ressursside tagamine.
• toodangu kvaliteedikontrolli korraldamine ning kontrollmehhanismide ja meetmete
täiustamine. Kontrolldokumentatsiooni haldamine ning täitmise jälgimine, arhiveerimine.
kvaliteediprobleemide kaardistamine, aruandlus.
• toormelao haldamine, logistika korraldamine, inventeerimine, dokumentatsiooni
(saatelehed, veoselehed jm) koostamine, haldamine, arhiveerimine.
• kauba vastuvõtmise ja selle kvaliteedi-ning kvantiteedi kontrolli korraldamine.
• toote-ning laoartiklite süsteemne moodustamine, parameetrite määramine, kirjeldamine.
• materjalide hangete ning logistika korraldamine, organiseerimine,.
• valmistoodangu lao haldamine, logistika korraldamine, inventeerimine, dokumentatsiooni
• tolli- ning koormate dokumentatsiooni koostamine, haldamine.
• Greentec veoki töö korraldamine, saatelehtede haldamine, kulu-tuluarvestuse pidamine,
tasuvuse analüüs, aruandlus.
• tööriistade ning tootmisinventari tehnilise seisukorra kontroll ning inventuur, remondi
korraldamine ning seadmepargi uuendamine. Dokumentatsiooni haldamine, aruandlus.
• tööajaarvestuse korraldamine, andmete sisestamine programmi.
• tööaja-ning puhkusegraafikute koostamine.
• töödistsipliini jälgimine.
• tootmispersonali otsingud , värbamine, juhendamine ning koolitamine.
• tootmispersonali koolitusvajaduste kaardistamine ja organiseerimine.
• projektide teostuseelarve-raporti koostamine, võrdlemine eelarvega, analüüs.
• tootmisprotsesside tootlikkuse parendamine töömoraali tõstmine.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus ehituse/tootmise valdkonnas, inimeste juhtimise kogemus;
• erialase kõrg-või kesk(eri)hariduse olemasolu;
• hea eesti, inglise ja soome keele oskus;
• hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
• B kat. juhilubade olemasolu;
• kõrge motivatsioon ettevõtte osakonna juhtimiseks ja arendamiseks;
• pingetaluvus;
• iseseisvus ja otsustusvõime.
• eelnev töökogemus juhtival töökohal ehituse/tootmise valdkonnas.
• valmisolek väliskomandeeringuteks.
• hea arvutioskus, oskused töötamaks alljärgnevate programmidega:
- MS Ecxel,
- MS Word,
- MS Outlook,
- MS Project,
- AutoCad.

Kasuks tuleb:
• C-kategooria juhilubade olemasolu..

• innovatiivset töökeskkonda ja suuri võimalusi areneda tippjuhiks.
• ametiauto kasutamise võimalust ning kõiki kaasaegseid töövahendeid.
• konkurentsivõimelist töötasu koos lisatasudega, kuni 30.000.- bruto (kokkuleppel).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
1. september 2008
Brutopalk:
kuni 30000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
bruto, lisatasudega

Greentec OÜ on Eesti ja Soome erakaplitalil põhinev Eesti ettevõte. Alates ettevõte loomisest
08.2002 oleme tegelenud puitsõrestik paneelidest majade müügi ja paigaldusega Norras,
Rootsis,
Islandil, Soomes ja Saksamaal. Samuti pakume muid ehitusteenuseid eelpool nimetatud riikides.
04.2004 alustasime puitkilp elementide tootmist meie tootmisüksuses Karla külas, Kose vallas,
Harjumaal.
Ettevõttele on omistatud ISO 9001:2000 kvaliteedijuhtimise sertifikaat.