Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801144

TOOTMISJUHT

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisjuhina korraldad Sa tootmise igapäevatööd, vastutad tootmisprotsessi toimimise ja arendamise eest, juhtides tootmistöötajatest koosnevat meeskonda. Sinu ülesandeks saab ka uute võtete juurutamine tagamaks maksimaalne tulemuslikkus ja kvaliteet.

Ootused kandidaadile

  • omad varasemat töökogemust tootmisjuhina;

  • oled tuttav metallitööstusega;

  • naudid inimestega töötamist;

  • näitad üles initsiatiivi ja oled hea juht;

  • räägid heal tasemel eesti ja vene keeles.

Sind ootab toetav ja sõbralik meeskond kiiresti kasvavas ja arenevas ettevõttes, põnevad tiimiüritused ja konkurentsivõimeline töötasu.

Töökoht asub Sauel.

Kui see töökoht võiks just Sulle sobida, siis ootame Sind kandideerima läbi CV Keskuse portaali.

Lisainformatsiooni saamiseks helista 521 6405,
CV Keskuse värbamiskonsultant Gerli Uuspõld.

Tööpakkumise number
#801144

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

TOOTMISJUHT