Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178856

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisefektiivsuse suurendamine
  • resursside ja inimeste tulemuslik juhtimine
  • personali värbamine ja valik
  • personalipoliitika arendamine
  • igaastaste tootmisplaanide koostamine
  • tootmisanalüüside koostamine
  • puhastusteenuste osakonna arendamine vastavalt ettevõtte tavadele

Ootused kandidaadile

  • kesk-eri, rakenduslik-või kõrgharidus
  • eelnev töökogemus tootmisettevõttes, soovitavalt tootmisjuhina, vahetuse vanemana või meistrina
  • eelnev inimeste juhtimise kogemus
  • eesti, inglise ja vene keele oskus
  • sihikindlus, töökus, enesedistsipliin
  • analüütilisus ja planeerimisoskus
  • pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • põhipalka ja boonust
  • kaasaegseid töövahendeid (auto, telefon, sülearvuti)
  • koolitust oma ala professionaalide käe all ning toetavat meeskonda
  • võimalust areneda rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#178856
Tootmisjuht