Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199824

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte operatiivjuhtimine tootmise tasemel (suhtlemine otse klientidega, tarnijatega, jooksvate probleemide lahendamine)
  • Personaliküsimused (tootmine), tööaeg ja selle jälgimine
  • Tootmise planeerimine ja analüüs
  • Seadmete korrashoid ja hooldus, selle jälgimine ning plaani koostamine
  • Ettevõtte esindamine juhatuse liikme puudumisel

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (soovitavalt tehniline)
  • Eelnev töökogemus vähemalt 3 aastat
  • Väga hea eesti keele oskus, hea vene-, inglise- ja soome keele oskus
  • Arvutiga töötamise kogemus MS Exel, Word.
  • Analüüsi- ja organiseerimisvõime
  • Enesekehtestamisvõime, hea suhtlemisoskus
  • Hea koormus- ja stressitaluvus

Ettevõte pakub

  • Meeldiv töökeskkond
  • Pikaajalist töösuhet kasvavas ettevõttes
  • Ametiauto ja mobiiltelefoni kasutamise võimalus

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskus
  • Kokkupuude ERP- Programmiga
  • AutoCad ja SolidWorks töötamise oskus

Tööpakkumise number
#199824
Tootmisjuht