Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194767

TOOTMISJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Koostöö rahvusvaheliste klientidega
  • Tootmistegevuse operatiivne juhtimine
  • Tootmismahtude plaani koostamine, täitmise jälgimine
  • Tootmismahtude operatiivne analüüs
  • Tööjõukulude planeerimine
  • Tootmistegevuseks vajamineva tööjõuressursi planeerimine
  • Tootmisefektiivsuse suurendamine
  • Toodete kvaliteedi ja tähtaegadest kinnipidamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus
  • Vähemalt 3- aastane töökogemus tootmisjuhina või tootmise planeerijana (soovitavalt tööstustootmise või elektroonika valdkonnas)
  • Väga hea eesti keel, hea inglise keel, vene ja soome keel suhtluskeelena
  • Üldiste arvutiprogrammide oskus, sealhulgas väga hea Exceli kasutamise oskus
  • Väga hea analüüsi- ja üldistusvõime
  • Tootmisettevõtte kulustruktuuride tundmine
  • Hea koostööoskus, valmisolek olla ettevõtte esindusisik
  • Kiire reageerimisvõime ja hea pingetaluvus
  • Autojuhiluba ja valmisolek välislähetusteks

Kasuks tuleb
  • Töökogemus rahvusvahelises tootmisettevõttes
  • SAP andmebaasi kasutamise oskus

  • Suurt vastutust, võimalust ennast proovile panna ja tõestada
  • Kogemust ja karjäärivõimalust töötamisel rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#194767

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2010
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2010

Meie kliendiks on juhtiv energeetika- ja automaatikavaldkonnas tegutsev rahvusvaheline ettevõte, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid.

Vaata rohkem

TOOTMISJUHT