Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176874

Tootmisjuht

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma spoonisärkide tootmise osakonda tootmisjuhti, kelle peamisteks tööülesanneteks on tootmisprotsessi juhtimine 130 töötajaga osakonnas, toodangu, kulude ja efektiivsusnäitajate arvestamine ja analüüsimine, vajalike muudatuste ja parenduste algatamine ja elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui sul on varasem juhtimiskogemus tootmisettevõttes, puidualane haridus või vähemalt 5-aastane kogemus puidutöötlemise valdkonnas, oled algatusvõimeline, koostööaldis ja hea suhtleja, oskad tegevusi planeerida ja sul on hea organiseerimisvõime. Samuti peaksid oskama suhtlustasandil inglise või saksa ja vene keelt.

Omalt poolt pakume huvitavat ja pikaajalist tööd ning arenguvõimalusi rahvusvahelises edukas ettevõttes, häid töötingimusi ja väärilist töötasu.

Lisainfo

Töökoht asub Kuusalu vallas Kupu külas.

Tööpakkumise number
#176874

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2009
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2009

OÜ Balti Spoon kuulub rahvusvahelise spoonitootja Möhring Group'i koosseisu. Meie tehases, mis asub Kuusalu vallas Kupu külas, töötab üle 400 töötaja.

Vaata rohkem