Värsked tööpakkumised

Tootmisjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121284

Tööpakkumise number

121284

Töö kirjeldus

* Eesmärgiks on tagada köögiviljakasvatuse osakonnas (katmikala ja avamaa) tulemuslik tootmine ja häireteta tootmistegevus, kindlustades planeeritud kultuuride õigeaegse ja kvaliteetse kasvatamine;

* Tootmisjuhi vastutusvaldkonnad hõlmavad personali (60 töötajat), tootmisprotsesse ja mahtude efektiivset planeerimist ja juhtimist ning koostööd tootmist teenindava tehnilise personaliga. Arvestada tuleks töö intensiivsuse ja mahtude hooajalise suurenemisega.

Nõudmised kandidaadile

Oled hea kandidaat, kui sul on
* agronoomiline kõrgharidus;
* arvutiga töötamise oskus;
* autojuhiload;
* initsiatiivi;
* hea pingetaluvus;
* korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

Pakume
* kaasaegseid tootmistehnoloogiaid;
* tööd stabiilses ettevõttes;
* konkurentsivõimelist palka;
* ametiautot ja -telefoni

Lisainfo

Firma on asutatud 1993.a. Haritavat maad 150 ha, kasvuhoonetes (50 000 m²) kasvatame kurki, tomatit, suvelilletaimi. Avamaa põhitoodang: kapsas, kaalikas, peet, porrulauk, mustrõigas, kartul. Köögivilja hoiustamiseks on kaasaegne hoidla 4400 m².

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2007
Kuulutus sisestati:
28. august 2007

Köögivilja kasvatamine, töötlemine ja hulgimüük
Autode tehniline ülevaatus, autode remonditeenus