Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146549

Tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tootmisüksuste meeskonna töö organiseerimine
* tootmise organiseerimine ja töö efektiivsuse tagamine
* vastutab kliendirahulolu ja tootmisprotsesside näitajate eest
* toodangu kvaliteedi jälgimine ja tagamine

Ootused kandidaadile

* tehnilist kõrgharidust
* meeskonna ning protsesside juhtimise kogemust
* baasteadmised tootmisprotsessidest
* eelnevat töökogemust mööblitööstuses
* head arvutioskust
* eesti keele valdamist kõnes ja kirjas
* vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil
* head pingetaluvust
* informatsiooni analüüsimise oskus ning võime rakendada saadud tulemusi oma töös
* oskus iseseisvalt ja süsteemselt töötada

* konkurentsivõimelist töötasu ning efektiivsusest sõltuvat tulemustasu
* huvitavat ja stabiilset tööd
* meeldivat ja teotahtelist kollektiivi
* koolitusi

Lisainfo

Töökoht asub Harjumaal Kosel.

Tööpakkumise number
#146549

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2008
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2008

Oleme pehmet mööblit tootev ettevõte, kes on peamiselt tegutsev Skandinaavia turgudel.

Vaata rohkem

Tootmisjuht