Värsked tööpakkumised

Tootmisjuhi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 22524

Tööpakkumise number

22524

Töö kirjeldus

Sinu töökohustusteks on igapäevase töö organiseerimine ja koordineerimine; materjalide, tellimuste ja tootmise planeerimine; inventuuridel osalemine ja muude jooksvate ülesannete lahendamine Viru-Nigula tootmisüksuses, kus töötab ligikaudu 160 inimest.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled iseseisev, hea organiseerimisvõimega aktiivne ja arenguhimuline inimene, kes väärtustab meeskonnatööd ja peab oluliseks puidutöötlemise valdkonna edendamist Eestis, siis pakume Sulle tööd tootmisjuhi assistendina eesmärgiga areneda tulevaseks tootmisjuhiks.

Eeldame soovitavalt haridust puidutöötlemise erialal, varasemaid töökogemusi puidutöötlemisettevõttes, väga head tehnilist taipu, organisatsioonitöö ja juhtimisalaseid teadmisi või kogemusi, head eesti ja inglise keele väljendusoskust, vene keele oskust suhtlemistasandil, arvutioskust.

Huvitavat tööd, rahvusvahelist suhtlust, võimalust areneda ja kaasa rääkida olulistel teemadel organisatsioonis.

Lisainfo

Ootame Sinu ametikäigukirjeldust koos palgasooviga hiljemalt 01.08.2003.a.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
1. august 2003
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2003

Flexa Eesti AS on 1994. aastal loodud 100% Taani kapitalil baseeruv Eesti firma, mis toodab männipuidust mööblikomponente, liimkilpi ning lastemööblit. Firma tootmiskompleksid asuvad Lääne-Virumaal, Viru-Nigulas ja Kadrinas.