Värsked tööpakkumised

Tootmisjuhi abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214998

Tööpakkumise number

214998

Töö kirjeldus

Otsime treispooni tootmise osakonda tootmisjuhi abi, kelle peamiseks tööülesandeks on tootmisjuhi assisteerimine tootmise igapäevasel planeerimisel, töö organiseerimisel ja arendustegevuste elluviimisel.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui Sul on puidutöötlemisalane kutse- või kõrgharidus ja/või vähemalt paariaastane töökogemus soovitavalt puiduga tegelevast tootmisettevõttest, omad head tehnilist taipu, oled algatusvõimeline ja huvitatud enesetäiendamisest. Edukaks kandideerimiseks peaksid olema positiivse ellusuhtumisega, koostööaldis ja osav suhtleja ning saama hakkama suhtlemisega nii eesti kui vene keeles. Kasuks tuleb protsesside ja inimeste juhtimise kogemus ning inglise või saksa keele oskus.

Omalt poolt pakume huvitavat ja pikaajalist tööd ning arenguvõimalusi kaasaegse tehnikaga rahvusvaheliselt edukas ja pidevat arengut toetavas tootmisettevõttes, häid töötingimusi, väärilist töötasu ning rõõmsameelsete ja töökate töökaaslaste seltskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Kuusalu vallas Kupu külas, ca 40 km Tallinnast.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2010

OÜ Balti Spoon kuulub rahvusvahelise spoonitootja Möhring Group’i koosseisu. Meie tehases, mis asub Kuusalu vallas Kupu külas, töötab ligi 450 töötajat. Toodame treispooni, höövelspooni ning spoonisärke erinevatest Euroopa puuliikidest. 95% toodangust ekspordime. Meie klientideks on suurimad mööblitööstused, uste ja akende valmistajad, edasimüüjad ja muude valdkondade esindajad, kes kasutavad oma toodete valmistamiseks spooni.