Töö kirjeldus

Otsime meeskonda TOOTMISJUHI ABI, kelle peamiseks tööülesandeks on tootmisjuhi assisteerimine tootmise igapäevasel korraldamisel, töö organiseerimisel ja arendustegevuste elluviimisel.

Ootused kandidaadile

Tulevaselt töökaaslaselt eeldame:

  • Töötahet, aktiivsust ja avatust ning positiivset ellusuhtumist
  • Mööblitootmise tehnoloogia / tööpõhimõtete mõistmist ja tehnilist taipu. Erialane haridus / eelnev reaalne töökogemus mööblitootmise valdkonnas tuleb ainult kasuks. Huvi oma erialaseid oskusi veelgi arendada
  • Võimet pühenduda ja osaleda meeskonnatöös
  • Kogemust ja vilumust arvuti kasutamisel (Office programmid)
  • Korrektsust, süsteemsust ja algatusvõimet tööülesannete täitmisel
  • Eesti keele oskust kõnes ja kirjas. Täiendav keeleoskus on kindlasti igapäevatöös abiks
  • Juhilubade olemasolu (B)

Ettevõte pakub

  • Pingelist ja huvitavat tööd ning tööalaseid väljakutseid

  • Tööle väärilist tasu, mõistlikke töötingimusi ja toredaid töökaaslasi

Tööpakkumise number
#681896

Asukoht:
Tabasalu, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2021
TOOTMISJUHI ABI TOOTMISJUHI ABI

Aruut OÜ

Aruut OÜ on eritellimusmööblit projekteeriv ning tootev ettevõte, mis on asutatud 2004. aastal Tallinnas. Pakume terviklikke sisustuslahendusi alates ideest ning projekteerimisest kuni teostuseni.

Vaata rohkem

TOOTMISJUHI ABI