Värsked tööpakkumised

Tootmisinsener/Производственный инженер (Jüri)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500806

Tööpakkumise number

500806

Töö kirjeldus

* Tootmisprotsessi juurutamine (tehnoloogilise protsessi määramine, jooniste jm. dokumentatsiooni valmistamine, rakiste projekteerimine ja valmistamise koordineerimine
* Tootmise tööprotsessi kontrollimine
* Masinate, seadmete ja tootmistehnilise inventari korrashoiu järgimine, hoolduse koordineerimine
* Uute tehnoloogiliste lahenduste ja seadmete otsimine ning nende juurutamine
* Koostöö teiste osakondadega nii ettevõtte sees kui kontserni integreeritud struktuuris

* Внедрение производственного процесса;
* Контроль производственного процесса;
* Техническое обслуживание оборудования;
* Поиск новых технологических решений;
* Сотрудничество с другими отделами

Nõudmised kandidaadile

* Tehniline kõrg- või eriharidus
* Teadmised metallitööstusest
* CAD süsteemi ksutamisoskus
* Hea vene ja inglise keele oskus

* Техническое образование;
* Базовые знания о работе с металлом;
* Использование систем CAD;
* Знание анлийского и эстонского языков

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Töökogemust hea tehnoloogilise baasi ja kõrge oskusteabega kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Sportimisvõimalusi

* Хорошие условия труда;
* Обучение на месте;
* Дружелюбный коллектив;
* Льгота на спорт

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2017
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2017

AQ Lasertool OÜ on AQ Group AB tütarettevõte, mis tegutseb Eestis alates 2003 a. Ettevõttes töötab umbes 380 töötajat. Pärnumaa tootmisüksuse põhitegevuseks on metallist komponentide ning koostude tootmine rahvusvahelistele koostööpartneritele erinevates tööstusharudes nagu auto-, energeetika- ning rongitööstus. Ettevõttel on tootmisüksus Harjumaal Viimsis, mis tegeleb metalltoodete pinnatöötlusega (E-coat ja pulbervärvimine) ning tootmisüksus Jüris, mis tegeleb metallist komponentide vormimisega. AQ Lasertool OÜ on pälvinud tiitlid „Pärnumaa parim ettevõte" aastatel 2009 ja 2012 ning "Pärnumaa vastutustundlik ettevõtja" 2014.