Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243486

TOOTMISINSENER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute tootmisprotsesside, toodete ja tootemuudatuste juurutamine
  • Tootmiseks vajaliku dokumentatsiooni koostamine ja selle haldamine
  • Tootmisprotsessi jälgimine ja parendamine
  • Tootmisliini asendiplaani ja materjalivoo optimeerimine
  • Tootmispersonali väljaõpetamine ja igapäevane tugi
  • Koostöö teiste üksustega nii ettevõtte sees kui ka kontserni integreeritud struktuuris

Ootused kandidaadile

  • Elektroonika või mehhatroonika alane kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Analüütiline mõtlemine
  • Hea koostöö- ja suhtlemisoskus, avatus
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus elektroonikatööstuses, teadmised kaasaegsetest meetoditest LEAN ja kvaliteedi tööriistadest (FMEA, Ohjeplaan, SPC, MSA).

Omalt poolt pakume huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd rahvusvahelises organisatsioonis, häid arenemisvõimalusi ja väga head töökeskkonda.

Lisainfo

Töökoht asub Tänassilma tehnopargis Laagris, Valdmäe tee 5.

Tööpakkumise number
#243486

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
20. november 2011
Kuulutus sisestati:
2. november 2011

Stoneridge Electronics AS on 1998.a. asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN, Daimler Chrysler ja Ford. Töötame ISO/TS16949:2002, ISO14000:2005 ja Sarbanes Oxley nõuetele tuginedes ning kuulume NY börsil noteeritud rahvusvahelisse Stoneridge\'i kontserni, kus üle maailma töötab ca 6000 inimest.
Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressidelt www.stoneridge-electronics.com või www.stoneridge.com

Vaata rohkem