Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127512

Tootmisinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-uue projekti käivitamine
-uue tehnoloogia ja uue tootegrupi juurutamine
-vastutusvaldkonna toodete päringukäsitluses osalemine, operatsiooniaegade arvutamine, ettevalmistuskulude hindamine
-tootmisprotsesside tehnilise dokumentatsiooni koostamine, täiendamine ja tõlkimine
-tootmisprotsesside parendamine
-tootmispersonali nõustamine

Ootused kandidaadile

-tehniline kõrgharidus
-väga hea eesti ja tehnilise inglise keele oskus
-head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
-eelnev töökogemus antud valdkonnas ja ISO 9001 kvaliteedisüsteemi tundmine tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi
Rahvusvahelist töökeskkonda
Stabiilset ja püsivat tööd
Väljakutseid
Võimalust areneda ja arendada ettevõtet

Lisainfo

Töö on ühes vahetuses E-R 8-16:30 ja asukoht Mustamäel. Lisaks kandideerimisele cvkeskuses võib sooviavalduse saata ka postiga Laki 12, 10621 Tallinn või faksida numbrile 6503201.

Tööpakkumise number
#127512